Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Chválíme naše florbalisty

 

Minulý týden jsme byli pořadatelé okrskového kola ve florbalu AŠSK . Okrskového kola se zúčastnily školy: Všeobecné a Sportovní Gymnázium Bruntál, SOŠ Bruntál, SOŠ a Gymnázium Rýmařov. Z tohoto turnaje do okresního kola postoupili hráči naší školy z 1. místa a SOŠ a Gymnázium Rýmařov.

Rozhodováním jsme pověřili Filipa Sedlaříka, který jako výborný hráč se skvěle vyrovnal i s pozicí rozhodčího.

 

Okresní kolo jsme pořádali 6. 2. a přijeli dvě postupující školy z Krnova. Ve velmi vyrovnaných soubojích jsme obsadili 2. místo. Rozhodčí z Krnova pískali dost vlažně, tak jsme rádi, že nedošlo k žádnému úrazu.

 

Celkové pořadí: 1. Gymnázium Krnov, 2. SPŠ a OA Bruntál, 3. SŠA Krnov, 4. SOŠ a Gy Rýmařov

 

Na naší škole je hodně florbalistů, jsme schopni postavit i další dvě družstva. Výběr reprezentantů je velmi těžký, ale snad dostanou možnost předvést své herní kvality příští rok i ostatní.


Vloženo: 08/02/2018 | Počet zobrazení: 1625x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář