Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Divadelní představení v anglickém jazyce

 

Dne 1. 11. 2017 se 30 žáků naší školy zúčastnilo divadelního představení v Ostravě. Představení s názvem FAHRENHEIT 451 bylo v anglickém jazyce. Naši žáci hodnotili výkon a výslovnost herců divadelní společnosti The Theatre Britain pozitivně, ale několik žáků uvedlo, že občas nebylo hercům rozumět kvůli rychlosti mluvení nebo zvukovým efektům. Hru žáci hodnotili různě, vybíráme několik citací z jejich hodnocení:

 

„Možná to bylo až zbytečně zdlouhavé a lehce chaotické.“

„Divadlo tohoto typu bych doporučila všem studentům.“

„Představení se mi celkem líbilo, i přes to, že je to o knihách, které nemám rád.“

„Nelíbilo se mi, že mě postříkali vodou z kýblu.“

„Přišlo mi, že to, co tak silně podala kniha, ve hře nebylo.“

„Představení bylo vtipné a zajímavé.“

A jedno moudro (napsané žákem) na závěr:

 „Mělo to takovou tu “hidden message“. V tom smyslu, že by lidé měli více číst, jelikož ti, kteří přečetli spoustu knih, jsou většinou moudřejší a že by si knih měli vážit a nenechat si rozhodovat a podléhat něčemu, čemukoliv atd.“

 

Zapsala D. Juříčková


Vloženo: 05/11/2017 | Počet zobrazení: 1772x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář