Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Ubytování na DM v den plesu

 

Přicházíme s nabídkou ubytování v době plesu. Máte li zájem o nocleh z 18. - 19. 3., pak poskytujeme ubytování za těchto podmínek: zájemce odešle za sebe (nikoli za kamaráda, kamarádku) žádost o přidělení variabilního symbolu prostřednictvím emailu. Žádost o přidělení VS proveďte na email martinkova@spsoa.cz. Platbu očekáváme nejpozději do středy 15. 3., v opačném případě nelze žáka ubytovat. 

 

Číslo účtu sdělíme v emailu. Společně s variabilním symbolem v odchozím emailu.

 

Ubytování je přesně stanoveno dle rozpočtu. Částka je 186 Kč za noc a osobu. Platí pro všechny, tedy i ve školním roce ubytované. Příchod je od 17.00 hodin, následně se v 18.30 DM uzavírá až do 24.00 hod. Následně je zajištěno otevření DM v době celé noci. Ubytovaní mají možnost noclehu do 11.00 hod. následujícího dne, kdy odevzdají povlečení a klíče od pokoje. Žáci z řad ubytovaných mohou zůstat do 17.00 hod., kdy se DM otevírá pro běžný provoz. 

 

Při předání pokoje je nutno se trochu obrnit trpělivostí, je nutné vepsat údaj o žáku a číslu pokoje do Domovní knihy. Toto vyžaduje platná legislativa a slouží k přesné evidenci ubytovaných. 

 

Další informace obdrží zájemci ve zprávě.

 

Mgr. Martin Klimeš

 

 


Vloženo: 13/02/2017 | Počet zobrazení: 1656x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář