Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Výměnný pobyt žáků s polskou školou

 

Ve dnech 28. 3. 2017 - 30. 3. 2017 proběhla výměnná praxe mezi žáky třídy 2.B a 13 žáky z partnerské školy z polského města Prudnik.  Naši žáci se zabývali ručním svařováním a zpracováním kovů, zúčastnili se i workshopu. Dopolední náplní pro polské žáky byly počítačové sítě v Cisco laboratořích, pájení, 3D sken a cvičení v robotice. Kromě dopolední výuky, byl učiteli daných škol připraven i odpolední program. Polští žáci se spolu se svým doprovodem vydali na exkurzi do skláren ve Vrbně pod Pradědem, navštívili lázeňskou obci Karlovu Studánku, Wellness centrum v Bruntále, prohlédli si bruntálský zámek a naši školu.  Třída 2.B spolu se svou třídní učitelkou Mgr. Evou Votrubovou absolvovala prohlídku města Prudnik, muzea, zámku a vystoupali na Vokovu věž, což je jedna z nejstarších věží na území Polska. 

Všichni žáci si výměnný pobyt náležitě užili a rádi na něj budou vzpomínat. 

 

Více fotografií: http://www.spsoa.cz/galerie/druzebni-skola/vymenny-pobyt-prudnik-2017-122


Vloženo: 04/04/2017 | Počet zobrazení: 1249x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář