Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Čas návštěv

Měsíc únor  a březen je pro naši školu ve znamení návštěv. Nejdříve jsme měli možnost komunikovat v anglickém jazyce se studenty ze šesti zemí světa v rámci projektu Edison, hned na to nás návštívili studenti z bližšího okolí – Ivanky pri Dunaji.

 

S odbornou školou z Ivanky se přátelíme už téměř pět let a přestože projekt Leonardo už skončil dávno, přátelství zůstává bez ohledu na administrativu. Týdenní stáž je pro studenty především pracovním pobytem. Dopoledne tráví ve firmách a odpoledne se obohacují o nevšední zážitky. Děvčata z 3.A navštívily Bratislavu, termální lázně, vyráběly dárky ve výtvarné dílně, sportovaly a navazovaly přátelství. Týden strašně rychle utekl, protože kde je dobře, nějak rychleji to běží.

 

Slovenská parta kromě praxe prožila týden ve znamení sportovních aktivit jako bazén, ping pong, posilovna, bowling. Celodenní výlet v Karlové Studánce s prohlídkou skláren se vydařil na jedničku, výrobky z keramické dílny po vypálení zašlu poštou. Bruntálský zámek všechny překvapil vybavením a krásou, prohlídka byla pěkná tečka na rozloučenou.

 

Skoro mě mrzí říci:  „Tak ahoj zase za rok."

 


Vloženo: 17/03/2014 | Počet zobrazení: 4481x | Vložil: Bc. Jana Kočařová
nahoru
Vyhledávací formulář