Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Dobrovolní dárci krve

 

Počet dobrovolných dárců krve naší školy stále narůstá. Pro dobrou věc se tentokrát odhodlalo 18 studentů naší školy:

Virág Jaroslav, Kopecká Eliška, Tomeček Josef, Šimek Alex, Cach Daniel, Olehlová Veronika, Vrážel Jan, Vodák Lumír, Kolbová Daniela, Jarolím Martin, Merva Tomáš, Mikulášek Marek, Mucha Matěj, Flekač Petr, Drab Daniel, Tomáš Navrátil,  Petra Hermanová a  Daniela Unverdorbenová.

 

Přes všechny přísné zdravotní testy, které darování předchází, prošlo 14 dárců a učitelka. Při tomto odběru jsme darovali téměř sedm litrů této vzácné nezastupitelné tekutiny. K dalšímu odběru půjdeme v měsíci dubnu a budeme rádi, když se k nám přidají další dobrovolníci.

 

Všem studentům děkuji za odvahu

Mgr. Miroslava Stáňová


Vloženo: 11/02/2016 | Počet zobrazení: 3621x | Vložil: Mgr. Lucie Pelcová




nahoru
Vyhledávací formulář