Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Silový víceboj

 

Dne 7. 3. jsme pořádali okresní přebor nejzdatnějších studentů středních škol v silovém čtyřboji. Soutěžilo se v disciplínách: tlaky s činkou v lehu (zvedá se 75 % váhy závodníka), trojskok snožmo z místa, shyby na doskočné hrazdě a svisy vznesmo na doskočné hrazdě. Naše škola má mnoho fyzicky zdatných studentů, proto nebylo problém postavit dvě družstva. Družstvo borců naší školy ve složení: Martin Blahuš, Dulovec Jan, Kutlák Jakub a Lašák Martin obsadili vítězné 1. místo. V hodnocení jednotlivců obsadil Martin Blahuš krásné 3. místo , ze šesti zúčastněných škol a 30 závodníků.

Studenti se zúčastní krajského kola v Karviné ve čtvrtek 9. 3. - přejeme úspěch.

 

Tělocvikářky

 


Vloženo: 09/03/2017 | Počet zobrazení: 2825x | Vložil: Mgr. Nikola Königová
nahoru
Vyhledávací formulář