Střední průmyslová škola a obchodní akademie v BruntáleLogo střední průmyslové školy a obchodní akademie v Bruntále

Výroba učební pomůcky – řez vozidlem Hyundai i30

 

Tak jako každý rok i letos měli studenti 4. ročníku oboru Silniční vozidla za úkol vypracovat ročníkovou práci. Jedna z nich se zaměřuje na řez vozidlem Hyundai i30. Tuto práci provedli studenti 4. B: Martin Košťál, Pavel Stařičný a Jakub Charvát.

 

Co bylo předmětem této práce?

Hlavním cílem této studentské práce bylo vytvoření edukační pomůcky pro studenty oboru Silniční vozidla.

Záměrem této pomůcky bylo podat realistický pohled na funkční části nitra vozidla, které je za běžných podmínek uživatelům skryto. Jednotlivá rozkrytí a řezy byly provedeny až po důkladném rozboru pozice jednotlivých dílů ve funkční skupině.

Podstatou této práce byla ilustrace uvedených řezů, jak na reálném vozidle, tak doložením obsahové části práce, včetně rozsáhlé fotodokumentace a jejího popisu.

Při obhajobě a také při školním kole SOČ uspěli naši studenti na výbornou a postoupili do okresního kola SOČ, které se konalo 9. dubna 2015 v Krnově. Zde se umístili na 2. místě a postupem do krajského kola SOČ, které se koná v Ostravě na Vysoké škole báňské, budou reprezentovat naši školu.

 

Chtěli bychom poděkovat těmto studentům za výbornou práci a držíme palce v krajském kole. Velké dík patří taktéž automobilce Hyundai Nošovice, která nám vozidlo Hyundai i30 věnovala.

 

Zouhar Petr, vedoucí dílen

 

Kompletní fotodokumentaci včetně videa najdete v sekci galerie dílny.

http://www.spsoa.cz/galerie/dilny/vyroba-ucebni-pomucky-167


Vloženo: 20/04/2015 | Počet zobrazení: 3774x | Vložil: Mgr. Lucie Pelcová
nahoru
Vyhledávací formulář